Закуска „Мушкетери“

Veröffentlicht von

Закуски на шпажках – це завжди гарна ідея, коли збирається велика кількість людей. Такий тип страви часто називають „фінгерфуд“ – і ні, це абсолютно не значить, що потрібно їсти пальці! Як випливає з назви, їжу їдять пальцями замість столових приладів. Закуски або настільки малі, що їх можна з’їсти одним шматком, або їх настромляють на шпажку, яку в свою чергу тримають в руці. Крім того, „пальчикову їжу“ можна їсти стоячи — ще одна причина, яка робить канапе чи закуски на шпажках практичною стравою для вечірки. Оскільки закуски, як правило, дуже маленькі, їх можна аранжувати різними, іноді дуже креативними способами. Це дуже легко зробити на тарілці, де вони накладаються шарами поруч або один на одного. Особливо гарні також багаторівневі підноси, на рівнях яких можна поєднувати кілька варіантів закусок. У „шведський стіл“ також входять різноманітні закуски та соуси – не нехтуйте цим, адже часто гостям не вистачає певної пікантності, і таку проблему можна легко виправити за допомогою соусу чи спецій. Тому гості будуть тільки вдячні, якщо Ви поставите на стіл декілька додаткових компонентів. І дуже важливо: серветки! Вони не повинні бути відсутніми під час їжі закусок без приборів. Так само корисні маленькі картки, на яких написано, що подають. Це хороша ідея не тільки через проблеми зі смаком, але й у випадку, якщо серед Ваших гостей є алергіки. Підготовка урочистостей – це багато роботи, незалежно від того, весілля це, хрестини чи будь-який інший випадок. Якщо Ви зважитеся на «шведський стіл», у цьому є дуже вирішальна перевага: кожен може внести щось своє. Наприклад, Ви можете попросити гостей принести з собою улюблену їжу або роздати індивідуальні закуски певним гостям, які хочуть взяти участь у кулінарних шедеврах вечірки. Ще одним плюсом є те, що закуски дуже швидко готуються. Одним із варіантів такого смаколика є наша закуска „Мушкетери“ – записуйте рецепт!

закуска рецепт

Щоб приготувати шість маленьких „мушкетерів“ Вам необхідні наступні інгредієнти :

– три перепелиних яйця
– 100 гр. ікри
– мариновані огірки (2 шт.)
– майонез

закуска інгредієнти

Час приготування такої смакоти складає 15 хвилин.

Покроковий рецепт :

Крок 1.

Відваріть три перепелиних яйця і розріжте їх навпіл після того, як вони охолонуть.

закуска смачна

Крок 2.

Мариновані огірочки нарізаємо маленькими шматочками за допомогою спеціальної овочерізки. Позитивні властивості цього продукту в основному зумовлені попередньою формою виробництва. А саме в процесі бродіння – овочі консервують у розсолі. Але така обробка не тільки запобігає псуванню їжі. В якості побічного продукту утворюються численні пробіотичні бактерії та інші важливі поживні речовини, які навіть збагачуються в результаті процесу. Квашені або мариновані овочі найбільш відомі своїми пробіотиками. Хоча вітамін С втрачається при нагріванні, інші поживні речовини, такі як вітамін В, навіть можуть бути збільшені. Також зберігаються жиророзчинні вітаміни, такі як вітамін А, і харчові волокна зі свіжих овочів. Інші ферментовані продукти, такі як квашена капуста, кімчі або пасти місо, також виграють від цієї форми консервування. 

закуска легка

Крок 3.

Яка ж закуска без ікри – її нам знадобиться приблизно 100 гр. Ікра містить багато вітаміну Е – вітамін входить до складу оболонок усіх клітин організму. Він діє як антиоксидант, який захищає жирні кислоти від пошкоджень, викликаних агресивними молекулами. Він також пригнічує запальні процеси і стимулює імунну систему. Нестача вітаміну може призвести до захворювань нервової системи, порушення координації рухів і зору. Крім того, в ікрі міститься велика кількість вітаміну D – принаймні, серед безм’ясних продуктів. Вітамін регулює баланс кальцію і фосфору і, таким чином, утворення кісткової речовини.

закуска корисна

Крок 4.

Також важливим компонентом є майонез – підготуйте 50 гр. Хорошим варіантом є домашній майонез, адже він є більш корисним. Щодо покупного продукту – найкраще спробувати кілька марок, адже в кінцевому підсумку – це справа смаку, який саме майонез Вам подобається. Якщо Ви хочете заощадити калорії, то, звичайно, краще використовувати численні «легкі» варіанти майонезу, які містять приблизно на 60 відсотків менше жиру.

закуска поживна

Крок 5.

Ось усі інгредієнти і готові – приступимо до формування наших красунчиків!

закуска проста

Крок 6.

Наколіть на шпажку спочатку огірок, тоді перепелине яйце, наповнене майонезом.

закуска апетитна

Крок 7.

Тоді прикрашаємо усе ікрою. Неймовірно смачна і поживна закуска готова до подачі!

закуска приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert