Салат «Бездоганність»

Veröffentlicht von

Досить важко досягнути якихось вершин, заслуг та нагород. Однак на кухні зробити щось чудове і бездоганне, набагато легше. Навіть якщо на вигляд приготована Вами страва не матиме фантастичного вигляду, смак обов’язково буде неперевершений. Оригінальним підтвердженням цього є салат «Бездоганність». Розглянемо детальніше, які продукти потрібно підготувати для такого салату.

Пекінська капуста – 150 г

Кальмар сушений солоний – 30 г

Фіолетова цибуля – 1 шт.

Консервований горошок

Сіль, перець

Олія

Як ми бачимо, усі вищезгадані продукти можна одразу ж поєднувати між собою, без додаткової термічної обробки. Тому не баріться надто довго, готуйте такий салат незадовго перед споживання, адже тоді він має більш насичений смак, соковитий та легкий.

Спочатку помиємо пекінську капусту, розділимо її листочки та поріжемо у формі квадратів. Наступною візьмемо фіолетову цибулю, почистимо її, помиємо та витремо паперовим рушником. Потім цибулю потрібно порізати у формі кілець. Після цього потрібно відкрити банку з консервованим горошком та відокремити необхідну кількість продукту. Підсушеного кальмара потрібно вибрати з упакування та порізати меншими шматочками. З’єднуємо всі ці продукти в одній посудині, додаємо солі, перцю та поливаємо оливковою олією. Обережно перемішуємо інгредієнти між собою. Салат «Бездоганність» готовий. Коли Ви тільки скуштуєте такий салат, одразу ж відчуєте нестримну насолоду. Свіжі овочі наповнять Ваш організм новими силами та енергією. Не менш важливо також є те, що салат «Бездоганність» добре насичує Ваш організм і тому може слугувати повноцінним перекусом або ж легкою вечерею. Особливо ті, хто дбає про свою фігуру, повинні включити оригінальний салат із ноткою морських глибин до свого раціону. Саме він внесе різноманітність та довершеність у Ваше повсякденне життя .

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert